ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean   Mon Jul 21, 2008 12:40 pm


Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean
Portieri ēek, Peter Cech, i mbetet besnik ekipi tė Chelseat, duke nėnshkruar kontratė tė re pesėvjeēare, me anė tė sė cilės do tė mbetet nė Stamford Bridge deri nė vitin 2013.
26-vjeēari erdhi nė Chelsea nė vitin 2004 nga ekipi francez Rennes, dhe prej atėherė ka 115 paraqitje nė katėr sezone.

“Ėshtė krenari tė jesh nė njė klub si Chelsea dhe jam shumė i lumtur qė e vazhdova marrėveshjen. Chelsea ėshtė nė zemrėn time, jo vetėm pėr shkak tė bashkėlojtarėve dhe njerėzve qė punojnė kėtu, por edhe pėr shkak tė tifozėve fantastik”, ka thėnė Cech.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: