ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo   Mon Jul 21, 2008 12:38 pm


Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo
Drejtori ekzekutiv i Chelseat, Peter Kenyon, ka pohuar se klubi anglez ėshtė nė negociata pėr tė angazhuar Robinhon, por ka hedhur poshtė se blutė dėshirojnė tė angazhojnė Kakan.
“Ne jemi nė negociata me Madridin pėr Robinhon, bisedimet janė nė vazhdim e sipėr, afati kalimtar ėshtė ende i hapur dhe ne edhe mė tej do tė bisedojmė me Realin”, ka thėnė Kenyon.

Por, ai ka hedhur poshtė spekulimet se Chelsea ka dėrguar njė mega-ofertė pėr mesfushorin brazilian tė Milanit, Kaka.

“Nuk kemi dėrguar ofertė. Edhe unė i kam lexuar ato lajme. Milani e ka bėrė tė qartė se Kaka nuk ėshtė pėr shitje, dhe ne jemi tė qartė se nuk kemi dėrguar ofertė. Nuk ka kuptim tė negociojmė pėr diēka tė cilėn ata nuk dėshirojnė ta bėjnė, andaj nuk kemi dėrguar ofertė”, ka pėrfunduar Kenyon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kenyon: Me Robinhon jemi duke biseduar, me Kaka jo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: