ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia dashuri genta krasniqi loja meda nika numri gjata druri celular elvana anglisht shkronja double beqiri komandat gashi BAJRAM kosoves 2012 numrin ismajli PORNO murlan dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 BURIMI E BESMIRI DUKE FOL PER PIDH A

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: BURIMI E BESMIRI DUKE FOL PER PIDH A   Sun Jul 20, 2008 4:21 pm

nje dit shkum ne pishin ne shal me do shok dhe e pam burimin e i tham pse p lahesh tha po e pes nje pidh me me thirr besmiri nderhyni
i tha qfar pidhi po KAR i njersun agagaag dhe burimi t i errdh pak djegzt e burimi i tha besmirit une i kam mese pakti 10 femna se me dojn e une si du ato kallen per mu a don me ta qit njo bessi i tha nese e qi nje her une kurr skan me nrru karin veq te une kan me arrdh se e kam karin kantinell shpesh e perdorin femrat si ur per me kalu naj kanall kjo ishte nje ngjarje e ne shal e kjo ngjarje esht shkruar nga KANUNI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
BURIMI E BESMIRI DUKE FOL PER PIDH A
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::. :: Faqja juaj-
Kėrce tek: