ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edicioni i ardhshėm i “Potokalli” pa grupin “The SHBLSH”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Edicioni i ardhshėm i “Potokalli” pa grupin “The SHBLSH”   Sun Jul 20, 2008 2:45 pm


Edicioni i ardhshėm i “Potokalli” pa grupin “The SHBLSH”
Siē ka bėrė tė ditur edhe autori i emisionit mė tė popullarizuar humoristik nė shqiptari, Agron Llakaj, nė edicionin e ardhshėm tė “Portokalli” nuk do tė kemi kėnaqėsinė pėr tė parė treshen mė argėtuese, “The SHBLSH”.
Djelmoshat e “The SHBLSH”, me gjithė pėrpjekjet e mediave shqiptare, nuk kanė pranuar tė komentojnė rreth pėrjashtimit tė tyre nga sezoni i ri i spektaklit nė “Top Channel”. Gentian Zenelaj, njė nga protagonistėt kryesorė, nuk ka pranuar por as mohuar kėtė fakt, dhe i ka konsideruar si thashetheme mediatike.

Por siē ka pohuar edhe Agron Llakaj nė njė intervistė pėr gazetėn Panorama, ėshtė e sigurt qė djemtė janė pėrjashtuar pėrfundimisht nga ky spektakėl. Pėrjashtimi, sipas disa burimeve tė kėsaj gazete, vjen pas njė kontradikte dhe njė zėnke tė Julian Dedės (njėrit prej The Shblsh) me drejtuesit.

Qė nė sezonin e kaluar, nga ky grup u largua Ermal Mamaqi, qė u zėvendėsua nga Gent Bejko. Protagonistėt e pėlqyer tė kėtij spektakli tė pėrjavshėm, tė cilėt fituan audiencė tė madhe, dhe u bėnė aktorėt mė tė dashur pėr publikun, nuk dihet se ē’drejtim do tė marrin tani nė karrierėn e tyre. Pėr tė mos diskutuar pastaj humbjen e rrogės sė tyre mujore, qė ishte 200 mijė lekė nė muaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edicioni i ardhshėm i “Potokalli” pa grupin “The SHBLSH”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: