ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Streep qorton yjet qė shesin fotot e fėmijėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Streep qorton yjet qė shesin fotot e fėmijėve   Sat Jul 19, 2008 8:58 pmStreep qorton yjet qė shesin fotot e fėmijėve
Aktorja legjendare, Meryl Streep, ka sharė prindėrit e famshėm tė cilėt shesin me para fotografitė e porsalindurve tė tyre.
“Njė gjė qė e kam mėsuar shumė herėt, ėshtė se kur je i famshėm, e humb tė drejtėn pėr privatizim. Dhe, nėse promovoni fėmijėt tuaj, nėse i fotografoni ata, atėherė ua humbni edhe tė drejtėn e tyre. Mua (fotografėt) mund tė mė afrohen tė marrin fotografi. Fėmijėve mi, jo”, ka thėnė aktorja.

Muajve tė fundit, disa nėna nga Hollywoodi, si Jessica Alba, Jamie-Lynn Spears dhe Jennifer Lopez, kanė lejuar fotografime tė tė porsalindurve tė tyre nė shkėmbim tė marrėveshjeve financiare me magazinat e famshme.

Raprotohet se Angelina Jolie dhe Brad Pitt aktualisht janė duke negociuar pėr njė marrėveshje 15 milionė dollarėsh, pėr fotot ekskluzive tė tė porsalindurve tė tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Streep qorton yjet qė shesin fotot e fėmijėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: