ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double komandat numrin genta celular krasniqi 2012 elvana beqiri dashuri shkronja kosoves dashurie BAJRAM nokia meda PORNO gashi druri numri murlan anglisht gjata nika ismajli loja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fergie fiton rol nė filmin “Nine”?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fergie fiton rol nė filmin “Nine”?   Sat Jul 19, 2008 8:57 pm
Fergie fiton rol nė filmin “Nine”?
Ylli i muzikės pop, Fergie, thuhet se iu ėshtė bashkuar aktorėve tjerė qė do tė luajnė nė filmin muzikor, “Nine”.
Vokalistra e grupit “Black Eyed Peas”, do t’u bashkohet aktoreve Kate Hudson, Penelope Cruz, Nicole Kidman dhe aktorit Daniel Day-Lewis, nė filmin e ardhshėm, “Nine”.

Javier Bardem dhe Catherine Zeta-Jones tashmė e kanė refuzuar projektin, qė do tė realizohet nėn regjinė e Rob Marshall, i cili realizoi edhe filmin “Chicago”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fergie fiton rol nė filmin “Nine”?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: