ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
druri loja kosoves anglisht celular 2012 nika numri murlan double beqiri krasniqi meda gjata komandat nokia shkronja gashi genta dashuri numrin dashurie BAJRAM ismajli PORNO elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj   Sat Jul 19, 2008 8:55 pm
Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj
Numri 1 i Zonjės sė Vjetėr, Gianluigi Buffon, ėshtė i bindur se biankonerėt kėtė sezon do tė synojnė tė fitojnė Ligėn e Kampionėve si dhe Skudeton.
Pas dy viteve nga skandali Cialciopoli dhe rėnies nė Serie B, Juventus sėrish ėshtė kthyer nė garėn mė tė madhe evropiane.

“Jam i bindur se do tė luftojmė pėr titullin e Ligės sė Kampionėve dhe tė Serie A. Kėto janė qėllime tė cilat Juventus gjithmonė i ka pasur. Do tė jetė njė vit i gjatė dhe intensiv, andaj duhet tė fillojmė pėrgatitjet dhe qė tani tė jemi nė formėn mė tė mirė, pasi qė na presin kualifikimet pėr nė Ligėn e Kampionėve”, ka thėnė Buffon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Buffon: Kėtė sezon do tė luftojmė pėr tituj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: