ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?   Sat Jul 19, 2008 8:48 pmEdhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?
Mediat spanjolle kanė pėrcjellė lajmin e se edhe tre lojtarė tė Barcelonės do tė udhėtojnė nė Uzbekistan dhe do tė jenė mysafirė tė ekipit Kuruvchi.
Sportivja spanjolle Sport, ka shkruar se Andreas Iniesta dhe Carles Puyl, janė dy emrat e ri tė Barcelonės tė cilėt gjatė disa ditėve tė ardhshme do tė udhėtojnė nė Tashkent, kryeqytetin e Uzbekistanit.

Klubi i kėtij qyteti, Kuruvchi, ka nėnshkruar njė partneritet me klubin katalunas dhe Barcelona ėshtė pajtuar qė t’i dėrgojė Iniestėn dhe Puyol si ambasadorė tė vet.

Pritet qė ata tė pėrfshihen nė disa ceremoni, tė lidhura me ndihmėn nė pėrmirėsimin e zhvillimit tė futbollit nė kėtė vend. Dyshes thuhet se do t’i bashkėngjitet edhe Xavi, i cili u zgjodh Lotjari mė i Mirė nė Euro 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: