ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi   Sat Jul 19, 2008 8:48 pm


Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi
Siē ka shkruar Tuttosport, Juventusi ėshtė i gatshėm tė mposhtė Interin pėr tė nėnshkruar me italianin Alberto Aquilani, i cili duket se do tė largohet nga Roma pas dėshtimit tė bisedimeve rreth kontratės.
I riu italian ėshtė duke kėrkuar 2.5 milionė euro pėr sezon, ndėrsa mė shumė qė mund tė ofrojė Roma ėshtė 1.6 milionė. Aquilani ka tėrhequr interesimin e shumė klubeve evropiane, tė cilėt kanė premtuar plotėsim tė kėrkesave tė tij.

Tuttosport ka shkruar se Juventusi dhe Interi tashmė janė nė luftė tė ashpėr pėr 24 vjeēarin. Bardhezinjtė kanė thėnė se nuk do tė nėnshkruajnė me lojtarė tė tjerė, pas arritjes sė Christian Poulsen, por pėrgatiten ta thyejnė kėtė vendim pėr Aquilanin.

Interi nė ndėrkohė ėshtė duke kėrkuar njė mesfushor tė klasit dhe ėshtė duke analizuar edhe alternativa tjera, pas vėshtirėsive pėr tė nėnshkruar me Frank Lampard.

Por Juventusi ėshtė nė pėrparėsi, falė edhe miqėsisė sė mirė tė Aquilanit me njė varg lojtarėt tė Zonjės sė Vjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Juventusi mė afėr Aquilanit se sa Interi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: