ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fabiano nėnshkruan marrėveshje tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fabiano nėnshkruan marrėveshje tė re   Sat Jul 19, 2008 8:47 pm
Fabiano nėnshkruan marrėveshje tė re
Sulmuesi brazilian, Luis Fabiano, ka nėnshkruar marrėveshje tė re trevjeēare me klubin spanjoll Sevilla.
Fabiano pati njė sezon tė shkėlqyeshėm nėn fanellėn e Sevillas dhe arriti madje 24 gola dhe pėrfundoi nė vendin e dytė tė golashėnuesve nė Spanjė, menjėherė pas Guizas.

Paraqitjet e mira tė Fabianos, kanė tėrhequr vėmendjen e disa ekipeve, nė mes tė cilave edhe Real Madrid dhe Manchester United.

Megjithatė, ai vendosi pėr vazhdim tė kontratės deri nė vitin 2011, sipas sė cilės do tė pėrfitojė njė rritje tė pagės dhe do t’u afrohet futbollistėve mė tė paguar tė Sevillas. 27-vjeēari, para disa ditėsh fitoi edhe nėnshtetėsinė spanjolle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fabiano nėnshkruan marrėveshje tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: