ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht kosoves BAJRAM nika krasniqi shkronja loja numrin numri meda celular nokia elvana murlan genta gashi komandat PORNO gjata ismajli beqiri 2012 dashuri double druri dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hamilton nė pol-pozicion nė German GP

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Hamilton nė pol-pozicion nė German GP   Sat Jul 19, 2008 8:45 pmHamilton nė pol-pozicion nė German GP
Britaniku Lewis Hamilton e ka dėrguar McLarenin nė pol-pozicion pėr garėn e radhės nė Formula 1, atė tė Ēmimit tė Madh tė Gjermanisė.
23-vjeēari do ta ndajė rendin e parė sė bashku me ngasėsin e Ferrarit, Felipe Massa, i cili arriti kohėn e dytė mė tė shpejtė nė kualifikimet e sotme.

Ngasėsi tjetėr i McLarenit, Heikki Kovalainen, do tė fillojė nga pozita e tretė, derisa italiani Jarno Trulli, do tė jetė nė pozitėn e katėrt me Toyotan e tij.

Raikkonen, i cili ka filluar nga pozita e parė e Hockenheim-it pėr McLarenin nė vitet 2005 dhe 2006, kėtė vit do tė niset nga pozita e katėrt me Ferrarin.

Kjo ėshtė hera e tretė qė Hamilton do tė niset nga pozita e parė gjatė kėtij sezoni, ndėrsa e nėnta nė 27 paraqitje tė tij nė Formula 1.

Hamilton, Massa dhe Raikkonen, nė listėn e ngasėsve, qė tė tre kryesojnė me pikė tė barabarta, nga 48 secili.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hamilton nė pol-pozicion nė German GP
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: