ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nika genta 2012 murlan meda gashi ismajli nokia gjata numrin krasniqi PORNO dashurie kosoves numri double druri beqiri loja BAJRAM dashuri komandat anglisht shkronja celular elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kingNumri i postimeve : 50
Join date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer   Sat Jul 19, 2008 10:30 am

Qe ni trik qi nuk duhet mi fshi kej web-sajtat e vizituara po fshije veq at qi don ti
Ja edhe nje trik qe nuk ke nevoj mei fshi krejt linkat e web-siteve qe i ke vizituar por mundesh te fshish vetem ate qe don...LEXO rregullat me posht...


1.Shkojm Start
2.Run
3.Dhe aty e shkrujm Regedit
4.Kliko aty ku shkruan HKEY_CURRENT_USER\ pastaj hyn Software\ pastaj Microsoft\ pastaj Internet Explorer\ dhe e fundit TypedURLs
5.Edhe fshije cilin t'dush ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshij Cilat Linka T'Dush Ti Ne Internet Explorer
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Hacking & Security-
Kėrce tek: