ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht double gjata beqiri numri genta shkronja PORNO loja BAJRAM elvana celular kosoves ismajli gashi 2012 meda nokia dashuri dashurie nika komandat murlan druri numrin krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Paraqitet Opera Mobile 9.5 beta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Paraqitet Opera Mobile 9.5 beta   Sat Jul 19, 2008 3:09 amNėse kohė pas kohe shėtisni nėpėr internet me anė tė telefonave tė menēur (smartphone) i cili nuk ėshtė iPhone, atėherė e dini qė Internet Explorer i cili zakonisht vjen si shfletues standard mobil thjesht nuk ėshtė aq i mirė sa duhet. Alternativa mė e mirė pėr momentin ėshtė Opera Mobile, derisa versioni i ri sapo ėshtė paraqitur.

Opera Mobile 9.5 beta sjell pamje krejtėsisht tė reja pėr pėrdoruesit, tė cilat, duhet tė pranohet, nga pak pėrngjajnė me Safarin e iPhone, derisa sjell edhe efekte vizuale tė cilat deri mė tani i ka sjellė vetėm Safari, siē ėshtė zoom dhe panning pėr faqet e internetit.

Natyrisht, Opera edhe me kėtė version premton surfim mė tė shpejtė dhe mbėshtetje edhe mė tė mirė pėr standardet e uebit, e kur merret parasysh se Opera edhe ashtu bukur e shpejtė, nuk kemi arsye tė mos u besojmė.

Operan Mobile 9.5 beta mund tė instaloni edhe vet nė kėtė faqe interneti, mirėpo keni kujdes: bėhet fjalė pėr versionin testues, e cila mund tė pėrmbajė bug-a tė caktuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Paraqitet Opera Mobile 9.5 beta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: