ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Orinda, Ēiljeta dhe Rrezarta turne nėpėr Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Orinda, Ēiljeta dhe Rrezarta turne nėpėr Kosovė   Sat Jul 19, 2008 1:52 am


Orinda, Ēiljeta dhe Rrezarta turne nėpėr Kosovė
Tri seksi kėngėtaret nga Shqipėria, Orinda Huta, Ēiljeta Xhilaga dhe Rrezarta Shkurta, janė nė Kosovė pėr tė promovuar kėngė tė reja, por edhe pėr tė kontraktuar ndonjė spot me produksionet kosovare, tė cilėt janė tė shumtė nė kėtė lėmi.
Orinda gjatė kėtyre ditėve ėshtė mė shumė nėn shoqėrinė e kėngėtares Vesa Luma, pėrderisa Ēiljeta mė shumė rrinė vetėm, kurse Rrezarta si duket ka shoqėrinė e saj, qė janė anėtarėt e Gramafon Entertainment.

Orinda ndėrkaq, ėshtė duke xhiruar njė spot, kurse do tė mbaj edhe disa koncerte nėpėr Kosovė, bashkė me dy kėngėtarėt e pėrmendura. Mėsohet se sot ajo ėshtė nė Klinė nė xhirimet e spotit tė saj. Telegrafi.com sė shpejti do tė sjellė edhe njė intervistė me Orindėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Orinda, Ēiljeta dhe Rrezarta turne nėpėr Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: