ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin   Sat Jul 19, 2008 1:51 am


Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin
Trajneri i Manchester United thotė se ėshtė i bindur qė ekipi i tij do ta transferojė sulmuesin bullgar, Dimitar Berbatov, deri nė fillim tė sezonit.
“Ne i kemi bėrė Tottenhamit ofertė pėr Berbatovin dhe presim rezultate tė mira, qė kjo marrėveshje tė ecė mė tej. Berbatov ka qenė mbresėlėnės njė kohė tė gjatė dhe do ishte njė shtesė e shkėlqyer pėr sulmin tonė”, ka thėnė Fergi.

United thuhet se ka dėrguar ofertė prej 28 milionė eurosh, por Tottenhami ėshtė duke kėrkuar mė shumė. Interesim pėr tė ka shfaqur edhe Barcelona, por trajneri i djajve tė kuq ėshtė i sigurt se do tė arrijė ta transferojė sulmuesin nė radhėt e veta.

Ferguson ka thėnė edhe se marrėveshja me Barbatov, nuk do tė thotė qė Cristiano Ronaldo do tė kalojė nė Real Madrid. “Ne po pėrballemi me situatėn nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme”, ka thėnė Ferguson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: