ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?   Sat Jul 19, 2008 1:48 amSeedorf mund tė kalojė nė Juventus?
Sipas sportives Tuttosport, Clarence Seedorf mund tė largohet nga Milani pas arritjes sė mesfushorit brazilian Ronaldinho, dhe tė bėjė njė transferim befasues tek Juventus.
Ronaldinho pėrfundimisht u transferua nė Milan, por njė lojtar, i cili vazhdimisht ka qenė kritik ndaj kėtij transferimi, Clarence Seedorf, mund tė largohet nga kuqezinjtė.

Megjithėse mediat italiane dje thanė se Seedorf ishte pajtuar me arritjen e brazilianit, Tuttosport sot shkruan se nė fakt nuk ėshtė ashtu, dhe ish-lojtari i Ajaxit dhe Real Madridit, seriozisht ėshtė duke menduar pėr largim nga klubi.

Sportivja italiane madje ka shkuar aq larg sa qė ka pėrmendur njė kalim tė holandezit tek rivali i Milanit, Juventusi. Juve do tė presė qė Seedorf tė bėjė hapin e parė, para se ata tė dėrgojnė ofertė zyrtare.

Milani, ndėrkaq, mund tė lejojė largimin e 32-vjeēarit, pasi qė beson se ai mund tė shkaktojė probleme nė dhomėn e zhveshjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: