ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG   Sat Jul 19, 2008 1:46 am

Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG
Paris Saint-Germain ka kompletuar transferimin e mesfushorit tė Romės, Ludovic Giuly, pėr njė shumė tė pazbuluar.
Francezi, ka nėnshkruar kontratė tre vjeēare me klubin francez, ndėrsa pritet tė paguhet 3 milionė euro pėr kėtė periudhė. Mediat franceze mė herėt, pėrcollėn lajmin se PSG sot do tė prezantonte Ludovic Giulyn si pėrforcim tė ri, dhe kjo ndodhi.Agjenti i Guily mbrėmė deklaroi se lojtari nuk ėshtė i lumtur nė Romė dhe se planifikon tė largohet nga Italia, ndėrsa kėtė pakėnaqėsi tė francezit arriti ta shfrytėzojė PSG.


Guily erdhi nė Romė pas disa sezoneve tė shkėlqyeshme nė Barcelona, me tė cilėn fitoi edhe Ligėn e Kampionėve. PSG ėshtė edhe nė kėrkim tė Claude Makele nga Chelsea. PSG transferuan edhe mbrojtėsin Lilian Thuram nga Barcelona, por ai nuk arriti ti kalojė me sukses testet mjekėsore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: