ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie loja double numri 2012 murlan elvana druri PORNO meda nokia ismajli shkronja BAJRAM celular gashi dashuri komandat numrin krasniqi genta anglisht kosoves nika beqiri gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Henry falėnderon tifozėt e Arsenalit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Henry falėnderon tifozėt e Arsenalit   Sat Jul 19, 2008 1:43 am
Henry falėnderon tifozėt e Arsenalit
Thierry Henry i ka falėnderuar tifozėt e Arsenalit tė cilėt e kanė shpallur atė pėr futbollistin mė tė mirė nė historinė e kėtij klubi.
Nė konkurrencė tė Denis Bergkamp dhe Toni Adams, Thierry Henry fitoi mė sė shumti vota dhe ishte e zgjedhur pėr futbollist mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave nga tifozėt e Arsenalit, tė cilėt kanė votuar nė sajtin zyrtar tė klubit.

“Falėnderoj tė gjithė ata qė votuan pėr mua. Gjithmonė ėshtė krenari kur tifozėt votojnė pėr ty, veēanėrisht tifozėt e Arsenalit, tė cilėt kanė njė zgjidhje tė madhe tė futbollistėve tė shkėlqyeshėm”, ka deklaruar Henry.

“Siē e dini, e dua kohėn time tė kaluar nė Arsenal, kam shumė kujtime fantastike gjatė qėndrimit tim tetėvjeēar atje. Ishte nder tė luaj me fanellėn kuqe-bardh tė Arsenalit, veēanėrisht nė Highbury”, ka shtuar francezi.

Henry arriti 226 gola me Arsenalin nė tė gjitha garat pėr njė periudhė tetėvjeēare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Henry falėnderon tifozėt e Arsenalit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: