ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ronaldinho zyrtarisht lojtar i Milanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ronaldinho zyrtarisht lojtar i Milanit   Fri Jul 18, 2008 1:05 am


Ronaldinho zyrtarisht lojtar i Milanit
Ekipi i Milanit ka pohuar mbrėmė nė ueb faqen zyrtare se superylli brazilian Ronaldinho, ėshtė pėrforcimi mė i ri i rosonerėve.
“Ekipi i Milanit dhe ai Barcelonės kanė arritur marrėveshje pėr transferimin e Ronaldinhos. Lojtari nesėr do tė arrijė nė Milan, ku do t’i kryejė kontrollet mjekėsore, para se tė nėnshkruajė marrėveshje sipas sė cilės, do tė qėndrojė nė San Siro deri mė 30 qershor tė vitit 2011”, thuhet nė deklaratėn e klubit kuqezi.

Lojtari do ta lėshojė Barcelonėn sot nė ora 11, dhe do tė fluturojė nė Itali sė bashku me Adriano Gallianin. Detajet financiare nuk janė tė publikuara, por spekulohet se rosonerėt, pėr shėrbimet e Ronaldinhos do tė paguajnė 18 milionė euro.

Oferta e Milanit ishte mė e ulėt se ajo e rivalit tjetėr pėr tė marrė shėrbimet e brazilianit, Manchester Cityt, por dėshirė e vet lojtarit ishte fanella kuqezi. Nė Milan, Ronaldinho do tė bashkohet me dy bashkėvendėsit e tij, Leite Kaka dhe Alexandre Pato.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldinho zyrtarisht lojtar i Milanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: