ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gilberto Silva nė Panathinaikos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Gilberto Silva nė Panathinaikos   Fri Jul 18, 2008 1:04 amGilberto Silva nė Panathinaikos
Gilberto Silva gjatė javės sė ardhshme do tė zbulohet si lojtar i ri i Panathinaikosit, pasi qė Arsenali pranoi ofertėn prej 1 milionė funteve nga gjiganti grek.
Menaxheri i topēinjve, Arsene Wenger, ėshtė pajtuar ta lejojė brazilianin fitues tė Kupės Botėrore, tė largohet nga Emirates pas periudhės sė shkėlqyeshme gjashtėvjeēare.

The Sun ka shkruar se marrėveshja ėshtė arritur nė mes dy klubeve dhe Gilberto, 31-vjeēar, do tė nėnshkruajė kontratė trevjeēare me ekipin e ri tė holandezit, Henk Ten Cate.

Gilberto, i cili ka refuzuar Evertonin pėr t’iu bashkuar ekipit grek, arriti nė Arsenal nga Atletico Mineiro pas Kupės Botėrore 2002 dhe fitoi dy Kupa FA dhe njė titull Premierlige me klubin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gilberto Silva nė Panathinaikos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: