ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie kosoves nika ismajli anglisht nokia murlan BAJRAM meda numrin komandat loja beqiri celular double elvana 2012 gashi druri genta numri PORNO shkronja gjata dashuri krasniqi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Inter kthehet kah David Silva?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Inter kthehet kah David Silva?   Fri Jul 18, 2008 1:03 am


Inter kthehet kah David Silva?
Mediat italiane kanė shkruar se Mourinho ngadalė ėshtė duke e humbur durimin pėr transferimin e Quaresmas dhe i ka kthyer sytė kah David Silva.
Corriere dello Sport ka shkruar se Interi po e largon vėmendjen nga Ricardo Quaresma, pas shumės sė lartė qė kėrkon Porto pėr portugezin, dhe qė arrin shifrėn e 40 milionė eurove.

Sipas kėsaj gazete, Mourinho ngadalė ėshtė duke u kthyer kah njė cak i ri, lojtari i Valencias, David Silva.

Spanjolli ka njė talent tė padiskutueshėm dhe pati njė paraqitje tė shkėlqyeshme nė Euro 2008, ndėrsa edhe transferimi i tij do tė ishte dyfish mė i vogėl se sa kėrkon pėr momentin Porto pėr Quresman.

Por, njė transferim i tillė nuk do tė jetė i lehtė pėr t’u realizuar, pasi qė Valencia nuk dėshiron qė tė lirohet nga ylli i saj, ndėrsa situatėn e tij e pėrcjellin edhe dy gjigantėt spanjoll, Barcelona dhe Real Madrid.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Inter kthehet kah David Silva?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: