ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Robinho lakmon Chelsean

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Robinho lakmon Chelsean   Fri Jul 18, 2008 1:02 am


Robinho lakmon Chelsean
Sulmuesi brazilian Robinho, ka thėnė se do tė ishte “ėndėrr”, nėse ai i bashkohet Chelseat gjatė kėsaj vere, duke bėrė kėshtu njė rikthim tė papritur, pas deklaratave tė mėhershme ku tha se dėshiron tė mbetet nė Real Madrid.
“Do tė ishte njė ėndėrr pėr mua tė punoj me Luiz Felipe Scolarin, i cili ėshtė njė prej trajnerėve mė tė mirė nė botė. Gjithmonė kam folur pėr tė dhe ai gjithmonė ka folur mirė pėr mua, qė para se tė ishte nė Chelsea”, ka thėnė Robinho.

“Madridi ka dėshtuar ta vlerėsojė atė siē e meriton, dhe nuk mė pėlqen fakti qė ata pėrpiqen ta pėrshijnė nė marrėveshjen e Ronaldos. Paratė nuk janė problem pėr ne tash. Ajo ēfarė ėshtė e rėndėsishme pėr Robinhon ėshtė qė tė largohet nga klubi dhe tė luajė pėr Scolarin nė Chelsea”, ka thėnė agjenti i sulmuesit, Wagner Ribeiro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robinho lakmon Chelsean
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: