ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
komandat druri meda murlan ismajli kosoves dashurie 2012 shkronja genta dashuri gashi krasniqi nokia gjata nika loja elvana PORNO numri beqiri celular numrin BAJRAM anglisht double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase   Thu Jul 17, 2008 4:24 pmHakerėt kosovarė thjesht nuk po munden tė rrinė rehat pa sulmuar faqe tė ndryshme interneti malaziase, duke mos kursyer faqet e kompanisė shtetėrore malaziase tė avio-transportit “Montenegro Airlines”, gazetės “Vijesti” dhe sė fundmi edhe tė Qeverisė sė Malit tė Zi, shkruan “Vijesti” nė numrin e sotėm.

Kėta hakerė vetėn e quajnė pjesėtarė tė “Kosova Hackers Group” (KHG). Darko Martinović uebmaster i faqes sė internetit tė Qeverisė malazeze konfirmon sulmin nė faqe por nuk pohon nėse sulmuesit janė tė njėjtit si nė dy faqet e ‘Vijestit” dhe “Montenegro Airlines”.

Ndėrkaq policia malaziase ia ka filluar hetimet lidhur me kėto sulme tė faqeve tė internetit.

Dėnimet pėr kėto lloj sulmeve sipas kodit penal malazias shkojnė nga 1 deri nė 8 vite burg. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: