ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 shkronja dashuri gjata ismajli anglisht kosoves krasniqi numri beqiri komandat loja murlan druri BAJRAM meda numrin genta elvana PORNO dashurie celular double nokia nika gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fillim fantastik pėr iPhone e ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Fillim fantastik pėr iPhone e ri   Thu Jul 17, 2008 4:23 pmEdhe pse iPhone i ri nė fakt nuk ėshtė diē veēanėrisht revolucionar – bėhet fjalė pėr version tė pėrmirėsuar paksa tė versionit tė vjetėr pak mė shumė se njė vit, shitja po i ecėn mė mbarė sesa pėr versionin e parė.

Nė fundjavėn e parė janė shitur rreth njė milion iPhone tė rinj, derisa shfrytėzuesit kanė shkarkuar dhjetė milionė aplikacione nga App Store, risia e cila mundėson blerjen mė tė thjeshtė dhe shkarkimin e aplikacioneve drejtpėrsėdrejti iPhone.

Mirėpo iPhonemania nuk ka marrė fund kėtu. Sipas tė dhėnave me tė cilat disponon Fortune, iPhone 3G nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ėshtė pothuajse e pamundur tė blihet, madje nė 117 dyqane ėshtė tashmė i shitur, derisa vetė 27 dyqane tė tjera i kanė tė tria versionet – tė ziun prej 8 GB, 16 GB dhe tė bardhin prej 16 GB. Pajisjet e reja nė dyqane po sillen pėrditė, por prapė pothuajse brenda ditės sė njėjtė po shiten.

Pos kėsaj, nė 1.800 filiale tė AT&T-sė, operatorit mobil i cili ka marrėveshje ekskluzive pėr shitjen e iPhone, ai ėshtė shitur qysh nė ditėn e parė tė shitjes. Nuk ėshtė keq pėr njė model ‘tė rifreskuar’, i cili qysh para njė viti ėshtė paraqitur, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Fillim fantastik pėr iPhone e ri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: