ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 cyrus e vendosur te ruaj virgjerin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: cyrus e vendosur te ruaj virgjerin   Thu Jul 17, 2008 12:46 pm


Aktorja Miley Cyrus ėshtė e vendosur tė mbetet e virgjėr deri sa tė martohet, duke thėnė se tė qenit e pastėr e bėn atė mė tė ngazėllyer.
Reputacioni i vajzės sė “pastėr” pėr 15-vjeēaren, pėsoi njė goditje gjatė kėtij viti, pasi qė ajo u paraqit e zhveshur, e mbėshtjellė vetėm me saten, nė njė varg fotosh kontroverse pėr magazinėn Vanity Fair.

Por ajo thotė se ajo ėshtė ende e qetė kur ėshtė fjala pėr seks, dhe shpreson tė mbetet virgjėr.

“Mė pėlqen ta mendoj veten si njė vajzė tė cilėn askush nuk mund ta arrijė, tė cilėn askush nuk mundet ta mbajė nė duart e veta. Madje edhe nė vitet e mia, shumė vajza fillojnė tė bien, dhe mendoj se nėse vajzat pėrmbahen dhe zotohen, kjo ėshtė njė gjė e mirė”, ka thėnė kėngėtarja dhe aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
cyrus e vendosur te ruaj virgjerin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: