ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
nokia ismajli numri shkronja anglisht double nika genta krasniqi komandat numrin gjata murlan beqiri dashuri celular dashurie loja kosoves druri meda 2012 PORNO BAJRAM elvana gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 geti merret ne pytje nga shpk

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: geti merret ne pytje nga shpk   Thu Jul 17, 2008 12:42 pmGeti merret nė pyetje nga SHPK
Reperi i njohur kosovarė ėshtė marrė nė pyetje nga policia natėn qė ėshtė zėnė me njė familjar tė reperit tjetėr kosovar Gold AG.
Lajmin e ka konfirmuar njė burim nga vendi i ngjarjes pėr Telegrafi.com, i cili ka thėnė se Geti nuk ėshtė rrahur me Gold AG, por me djalin e axhės se tij.

“Madje Gold AG nga frika ėshtė larguar nga vendi i ngjarjes dhe e ka lėnė nė lloē djalin e axhės sė tij duke mos i ndihmuar aspak”, ka thėnė ky burim pėr Telegrafi.com.

Pas kėtij rasti tė dy personat janė marrė nė polici dhe janė pyetur pėr shkaqet e rrahjes se tyre dhe janė liruar nga Shėrbimi Policor i Kosovės (SHPK).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
geti merret ne pytje nga shpk
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: