ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 timguli3nt geri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: timguli3nt geri   Thu Jul 17, 2008 12:39 pm


Rrihen me shpulla Geti dhe Gold AG
Getoar Selimi, i cili ėshtė edhe lider i “Baba Records” dhe grupit “Tingulli i 3NT”, ka shkėmbyer disa shpulla me reperin preshevar Gold AG. Mirėpo, tė dy reperėt janė pajtuar mė vonė me njėri tjetrin.
Por, Geti edhe mė parė nuk ka shkuar mirė me kėtė kėngėtarė, qė kėndon mė shumė muzikė underground, sidomos kur Gold AG, nė njė kėngė, e kishte quajtur atė “Qyr”.

Lajmin e ka bėrė tė ditur gazeta “Express”, e cila ka thėnė se incidenti kishte ndodhur nė “Kino Studio”. Gold AG kėtė fjalė e kishte thėnė edhe nė emision “Zonė e lirė”, tė Arian Ēanit, sipas gazetės tė dy kėngėtarėt kanė arritur qė tė pajtohen njė ditė mė pas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
timguli3nt geri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: