ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės   Thu Jul 17, 2008 12:35 pm


Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės
Aktorja Nicole Kidman dhe burri i saj Keith Urban, thuhet se i kanė refuzuar disa oferta multimionėshe pėr t’i publikuar fotografitė e para tė vajzės sė tyre tė porsalindur, Sunday Rose.
Nėna e re dhe burri i saj, janė tė pavendosur nėse do tė lejojnė fotografime tė vajzės sė porsalindur, por nėse kjo ndodh ajo do tė jetė pa pagesė, shkruan gazeta australiane Sydney Morning Herald.

“Ata nuk mendojnė se ėshtė e nevojshme tė bėjnė marrėveshje. Ata ende janė duke menduar se si do tė ndjeheshin, nėse do tė lėshonin fotot e tyre. Por, ata kanė kuptuar se ka njė interesim tė madh nga publiku dhe janė falėnderues ta bėjnė atė”, ka thėnė njė burim.

Foshnja ėshtė fėmija i parė biologjik i Kidman. Aktorja ka edhe dy fėmijė tė adoptuar me ish-burrin e saj Tom Cruise, 15-vjeēaren Isabella dhe 13-vjeēarin Connor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nicole Kidman nuk lejon fotografim tė foshnjės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: