ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata 2012 beqiri nika gashi loja anglisht shkronja elvana druri dashuri ismajli double numri komandat PORNO murlan krasniqi dashurie genta numrin celular BAJRAM meda kosoves nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Catherine Zeta-Jones e urren Los Angelesin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Catherine Zeta-Jones e urren Los Angelesin   Thu Jul 17, 2008 12:34 pm


Catherine Zeta-Jones e urren Los Angelesin

Aktorja 38-vjeēare Catherine Zeta-Jones, ka thėnė se e urren qytetin ku ajo punon, Los Angelesin.
“E urrej Los Angelesin me pasion. Jam ndjerė e tillė edhe kur nuk kam qenė e vetmuar dhe kam trokitur nėpėr dyer duke tentuar tė gjej punė”, ka thėnė aktorja.

“Ne shkojmė atje, punojmė shumė, realizojmė takimet dhe largohemi sėrish. Nuk e di se si njerėzit jetojnė atje, veēanėrisht fėmijėt”, ka shtuar Zeta-Jones.

Catherine Zeta-Jones ėshtė e martuar me aktorin e famshėm, 65-vjeēarin Michael Douglas, dhe kanė dy fėmijė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Catherine Zeta-Jones e urren Los Angelesin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: