ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Poulsen: Dua ta befasoj publikun italian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Poulsen: Dua ta befasoj publikun italian   Thu Jul 17, 2008 12:33 pm


Poulsen: Dua ta befasoj publikun italian
Ish-mesfushori i Sevillas, Christian Poulsen, i cili arriti tek Juventus pėr 10 milionė euro, ka thėnė se ėshtė i ngazėllyer me kėtė transferim dhe se shpreson tė befasojė.
“Shpresoj ta befasoj publikun italian, i cili mė konsideron si njė lojtar tė ashpėr, duke dėshmuar se kam aftėsi tė mira teknike. Do tė kem kohė tė dėshmohem dhe t’ju jap njerėzve opinion mė tė mirė tė Poulsen”, ka thėnė danezi.

“Sevilla ishte njė pėrvojė e shkėlqyeshme, por tash jam krenar qė jam nė Juventus. Jam shumė i kėnaqur qė jam pjesė e njė klubi aq prestigjioz. Juventus ėshtė njė prej ekipeve mė tė rėndėsishme nė botė dhe shpresoj t’ia dal mirė. Unė jam mesfushor defansiv, por po ashtu mund tė luaj nė njė pozitė ca mė tė avancuar”, ka shtuar Poulsen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Poulsen: Dua ta befasoj publikun italian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: