ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO ismajli numri gashi shkronja loja numrin gjata kosoves nokia 2012 elvana druri dashurie dashuri meda anglisht murlan double genta krasniqi nika komandat beqiri celular BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mutu i kėnaqur me Fiorentinėn e “re”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mutu i kėnaqur me Fiorentinėn e “re”   Thu Jul 17, 2008 12:28 pm


Mutu i kėnaqur me Fiorentinėn e “re”
Pėrfaqėsuesi i kombėtares rumune, Adrian Mutu, mbrėmė ka arritur nė Itali pėr t’iu bashkuar ekipit tė tij dhe ka thėnė se vėrtetė i pėlqen Fiorentina e re.
Sulmuesi rumun, pas njė sezoni tė shkėlqyeshėm, kėtė verė ėshtė cak i shumė ekipeve italiane. Megjithatė negociatat pėr kontratė tė re dhe refuzimi i presidentit tė klubit pėr t’u pėrgjigjur nė kėrkesat e sulmuesit, mund tė shkaktojnė pakėnaqėsi tek Mutu si dhe kalimin e tij nė Romė.

“Do tė shkoj ta kryej punėn time. Nė mėngjes duhet t’i kryej testet mjekėsore dhe pastaj, pasdite t’i bashkohem ekipit nė stėrvitje. Mė pėlqen Fiorentina e re, por do tė shohim se s’i do tė duket kjo nė fushė”, ka thėn Mutu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mutu i kėnaqur me Fiorentinėn e “re”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: