ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė telefon pėr rroje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe njė telefon pėr rroje   Wed Jul 16, 2008 8:39 pmPas suksesit qė gėzoi Motorola Motorazr, Alcatel ka kuptuar se fshehtėsia ishte tek brisku pėr rroje, ashtu qė ėshtė bashkuar me kompaninė BIC, prodhues i brisqeve tė lira, pėr tė krijuar telefonin BIC.

BIC Phone ėshtė telefon i ēastit, qė mund tė shfrytėzohet pėr njė periudhė tė pėrkohshme. E bleni, e ē’paketoni dhe e shfrytėzoni. Telefoni ka vetėm opsionet pėr tė telefonuar dhe pėr tė dėrguar porosi, ndėrsa ėshtė nė shitje nė Francė.

Ėshtė i dizajnuar nga BIC, prodhuar nga Alcatel, ndėrsa pajisja e blerė do tė jetė pjesė e rrjetit tė mobilave Orange.

Vjen me dy ngjyra, tė portokalltė dhe tė gjelbėr, ndėrsa mund ta blini nė supermarkete, nė aeroporte, kioska, stacione dhe vende tė ngjashme, qė nga 7 gushti.

Shfrytėzuesit me kėtė telefon do tė fitojnė edhe 60 minuta bisedė pa pagesė. Pajisja kushton 49 euro. Pėr kėto para mund tė blini telefonin me shumė opsione, por personat pėr tė cilėt opsionet e shumta janė shqetėsuese, do tė jenė falėnderues pėr kėtė pajisje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Edhe njė telefon pėr rroje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: