ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė celular me 8 megapikselė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe njė celular me 8 megapikselė   Mon Jul 14, 2008 1:26 pmModeli i ardhshėm i markės Samsung ka aq shumė mundėsi sa qė ėshtė vėrtetė vėshtirė tė gjesh diēka qė i mungon, ndėrsa nė mesin e tyre arrin edhe kamera me njė rezolucion 8 megapikselė.

Edhe pse sipas dizajnit nuk ėshtė diēka revolucionar, fjala ėshtė pėr njė model tė rrėshqitshėm standard. Modeli i8510 mund tė pėrballet me cilėndo konkurrencė, kur ėshtė fjala pėr mundėsitė dhe opsionet.

Aty keni HSDPA, GPS, WiFi, FM radio, madje edhe 16 GB hapėsirė pėr mbushje, qė mund tė shtohet edhe mė tej me anė mikro kartelave.

Mbi tė gjitha fjala ėshtė pėr njė celular pėr ata tė cilėt duhet tė kenė gjithēka. Pėr momentin mungon ēmimi dhe data e saktė e paraqitjes nė treg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
Musafir
VizitorMesazhTitulli: avav   Thu Jul 17, 2008 5:47 pm

shum i mir te koka qyky samsung 8 megapiksel 16 GB shum i mir Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe njė celular me 8 megapikselė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: