ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


me shum
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

.:: Chat Programe ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Paltalk22Sun Jun 15, 2008 12:13 pm
kanuni Paltalk Color 7.05
Asnjė mesazh i ri

Yahoo1919Mon Jul 07, 2008 4:00 am
kanuni links per yahoo crack Y!booters tool's mass iggy
Asnjė mesazh i ri

Skype2020Mon Jul 07, 2008 3:46 am
kanuni PALTALK )Nicka me Ngjyr
Asnjė mesazh i ri

MiRc

mIRC - Gjithqka Per MiRc Ktu
33Sat Jun 14, 2008 12:14 am
Xhebraili Komandat per irc
Asnjė mesazh i ri

MSN Messenger

Gjithqka Rreth Msn Toriale Programe Etj postoni kėtu
2526Tue Jul 15, 2008 12:51 am
Musafir  Prog. per me qu qka doni me msn
Asnjė mesazh i ri

MSN programe tjera

Ketru vendoseni gjitha msn software qe nuk kajn lidhje me msn kjo do te thot qe jan p.sh Patch cracks etc... qe nuk kajn lidhje me companin e messengerit
1616Mon Jul 07, 2008 4:08 am
kanuni Ndihmė] - kush mundet te me ndihmoj
Asnjė mesazh i ri

MSN Tips & Tricks

Ketu bisedohet mbi Tips dhe Trika per MSN Messenger, nese jeni scriptues i msn ateher inkuadrohu ketu.
3636Mon Jul 07, 2008 4:28 am
kanuni per nudge me qu shum
Asnjė mesazh i ri

Pytje & Pėrgjigje

pytje dhe pergjigje, ketu mundeni te pyteni nese keni probleme msn messenger. vetem pytje dhe pergjijge ne ket tem ju lutem.
23Tue Sep 30, 2008 5:53 am
Musafir  Pytje] - Si me be tema ngjiste neper foruma free
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur